Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
FINAŁ XLV OLIMPIADY WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI ROLNICZYCH

FINAŁ XLV OLIMPIADY WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI ROLNICZYCH

27 maja 2022 roku w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbyły się Eliminacje Centralne XLV edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Z naszej szkoły do etapu centralnego zakwalifikowali się: Paweł Babeł, Jakub Zaczyński (blok Mechanizacja rolnictwa) oraz Jan Brach (Produkcja roślinna). Wszyscy nasi reprezentanci uzyskali tytuły laureatów Olimpiady oraz roczne stypendia zajmując odpowiednio: I miejsce Paweł, II miejsce Jasiek i V miejsce Kuba. A więc po dwuletniej przerwie pandemicznej mistrzowskie tytuły powróciły do Hańczowej. Gratulujemy zwycięzcom oraz opiekunom: Wacław Bedus i Stanisław Sęk. Dobra robota PANOWIE!

https://www.agropolska.pl/olimpiada/aktualnosci-owiur/dyplomy-gratulacje-i-nagrody-dla-najlepszych-olimpijczykow-duzo-zdjec,166.html

olimpiada2 1

olimpiada3

olimpiada1 1