FESTIWAL ZAWODÓW W KRAKOWIE

Zwiedzający Targi mogli na naszym stoisku zobaczyć: traktor New Holland  T 4050, systemy nawigacji w rolnictwie i urządzenia diagnostyczne.  Absolutną nowością był „prototyp ciągnika” z drewna, siana i elementów tradycyjnego ciągnika stworzony w pracowniach naszych Warsztatów Szkolnych przez uczniów Technikum Mechanizacji Rolnictwa. Traktor ten wywołał na Targach prawdziwą furorę! Głównymi projektantami i wykonawcami byli: Jarek Horbal (IV TMR) i Jarek Kulisiewicz (II TMR), którzy w czasie wolnym wykonywali ten projekt pod nadzorem i inspiracją Kierownika Szkolenia Praktycznego. Podobnie jak w latach ubiegłych na Festiwalu Zawodów wspomagali nas: Wydział Inżynierii Produkcji i Energetyki Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie oraz Firma WIALAN.

{phocagallery view=category|categoryid=31|limitstart=0|limitcount=0}