FESTIWAL ZAWODÓW 2022

 

W ramach tegorocznej edycji Festiwalu Zawodów zorganizowanego w Tauron Arenie Kraków zaprezentowane zostały zawody będące w ofercie małopolskich szkół branżowych i techników. W trakcie dwudniowych targów oraz transmisji on-line prezentowaliśmy również naszą ofertę edukacyjną. Na stanowisku ZSCKR Hańczowa można było spróbować swoich sił na symulatorze nauki jazdy oraz dowiedzieć się coś więcej o nowych technologiach w maszynach rolniczych, a przed halą Tauron Areny do odwiedzenia stoiska zachęcał ciągnik z naszych warsztatów.

Szkołę reprezentowali uczniowie klasy IV technikum: Dawid Drąg, Artur Łach, Dawid Kwoczko, Kacper Tokarz oraz nauczyciele Andrzej Lech i Stanisław Sęk.

https://zawodowa.malopolska.pl/festiwal-zawodow/fz-2022

Pozdrawiamy serdecznie uczniów, nauczycieli, rodziców i opiekunów, którzy odwiedzili w dniach 26-27 kwietnia nasze stoisko na Festiwalu Zawodów w Krakowie.
Do tegorocznej relacji na żywo z Festiwalu dodano film kręcony u nas. Zapraszamy do obejrzenia, szczególnie od momentu 1:24:12?https://www.youtube.com/watch?v=NZeR6nn2lzo
 
 
film festiwal
1651170799485
{imageshow sl=169 sc=60 /}