DZIEŃ OTWARTY

29 kwietnia został zorganizowany w naszej szkole Dzień Otwarty. Uczniowie szkół podstawowych wraz z opiekunami zwiedzali szkołę, internat oraz warsztaty szkolne. Spotkanie rozpoczął na holu Dyrektor Szkoły mgr inż. Wojciech Pękala, następnie uczniowie klasy III T/G poprowadzili quiz z nagrodami dla naszych gości. Później odwiedzający zostali podzieleni na grupy, które kolejno oprowadzali po obiektach uczniowie klasy III T/P. Na końcu wszyscy zostali zaproszeni na stołówkę na mały poczęstunek.

Dziękujemy serdecznie młodzieży szkół podstawowych, które nas odwiedziły tego dnia oraz ich rodzicom i opiekunom. Życzymy Wam wysokich wyników na egzaminie ósmoklasisty i czekamy na tych, którzy chcą kontynuować naukę w ZSCKR w Hańczowej.  Do zobaczenia!

Krótka relacja z tego co działo się w szkole…

{imageshow sl=168 sc=59 /}