27 maja w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej gościło ponad 300 osób – byli to uczniowie Szkół Podstawowych z Wysowej, Hańczowej, Łosia, Szkół Gimnazjalnych z Ropy, ze Słowacji z Richwaldu i Zborowa, a także młodzież wraz z opiekunami z zaprzyjaźnionych szkół ZSCKR w Nowosielcach i w Nowym Targu.

Wszyscy brali udział w międzynarodowych biegach na dystansie 400,800,1000,1500 i 2000 metrów. Ci co zajęli pierwsze III miejsca w swoich kategoriach wiekowych otrzymali puchary, medale i dyplomy. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplom za udział w zawodach. Opiekunowie uczniów pełnili funkcję sędziego zawodów. Zawodom towarzyszyła miła atmosfera, choć pogoda była nie najlepsza. Po posiłku wszyscy udali się do miejsc zakwaterowania, zabierając z Hańczowej miłe wspomnienia, medale, puchary i dyplomy. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Prednostka ze Zborowa i Richwaldu, Pani dyrektor ze szkoły Podstawowej ze Zborowa i wielu innych gości ze Słowacji, Gminy Uście Gorlickie, Gminy Ropa.

Ze strona Słowacką został w gabinecie Dyrektora ZSCKR Wojciecha Pękali podpisany dokument o rozwijaniu dalszej współpracy w dziedzinie kultury, sportu i tradycji regionalnych. Zawody te zorganizowane zostały w ramach realizowanego projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego za pośrednictwem Euregionu „TATRY” w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Zdjęcia poniżej

{phocagallery view=category|categoryid=17|limitstart=0|limitcount=0|enableswitch=1|overlib=1|piclens=1}

 

 

 

Podziel się

NABÓR 2021/22

KONTAKT

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej
      Hańczowa 80,
38-316 Wysowa Zdrój
tel/fax (018)353-20-04 lub
18 353-05-24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MAPA

Kategoria: Internackie fakty

MINI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
MINI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
Sz. MordarskiInternackie fakty

Młodzież mieszkająca w internacie rozegrała mini turniej piłki nożnej na 3 boiskach.

DZIEŃ SPORTU W INTERNACIE.
DZIEŃ SPORTU W INTERNACIE.
Sz. MordarskiInternackie fakty

W dniu 1 czerwca w internacie ZSCKR w Hańczowej odbyły się zawody sportowe.

WIGILIA W INTERNACIE.
WIGILIA W INTERNACIE.

Jak co roku w internacie przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej odbyła się uroczysta kolacja wigilijna .

W naszej Szkole realizujemy projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020. Nr projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16.
Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”, w latach 2017, 2018, 2019.

kategoria: FILMY