{phocagallery view=category|categoryid=20|imageid=362|float=left}

Staraniem Dyrektora ZSCKR w Hańczowej w wyniku wielu prac koncepcyjnych zostały zaprojektowane i wykonane trasy narciarstwa biegowego w Hańczowej . „Trasy narciarstwa biegowego” to zrealizowanie projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euregionu „TATRY” w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013. Projekt obejmuje: miejsce startowe, trasy długości 500, 1000, 2000 metrów z możliwością robienia różnych konfiguracji w czasie zawodów sportowych oraz metę. Cieszyc musi fakt, ze dzieci i młodzież z Hańczowej, Wysowej i innych okolicznych miejscowości będą mogły trenować na profesjonalnie urządzonej trasie biegowej, brać udział w krajowych i zagranicznych mistrzostwach biegów narciarskich i odnosić dalsze sukcesy, których już dziś nie mało. Wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tras narciarstwa biegowego w Hańczowej składam tę drogą serdeczne słowa podziękowania.

 

Wojciech Pękala

{phocagallery view=category|categoryid=20|limitstart=0|limitcount=0}

Podziel się

KONTAKT

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej
      Hańczowa 80,
38-316 Wysowa Zdrój
tel/fax (018)353-20-04 lub
18 353-05-24
zsr-hanczowa@pro.onet.pl

MAPA

W naszej Szkole realizujemy Projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020
Nr projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16 Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”.   w latach 2017, 2018, 2019.

Kategoria: Internackie fakty

MIKOŁAJ W INTERNACIE

Święty Mikołaj, jak co roku odwiedził również uczniów mieszkających w Internacie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w

WARSZTATY KULINARNE W INTERNACIE.

Dnia 30 października uczennice i uczniowie internatu ZSCKR w Hańczowej wzięli udział we wspólnym

Dzień Kobiet w internacie.

Z okazji Dnia Kobiet chłopcy mieszkający w internacie pod opieką p. Sz. Mordarskiego i p. W. Hołuba przygotowali niespodziankę dla