nowyrok01W dniu 20 XII 2017 r. jak co roku, zgodnie z tradycją w naszej szkole odbył się konkurs stroików bożonarodzeniowych. Wzięła w nim udział młodzież ze wszystkich klas. Poziom był bardzo wyrównany, różne techniki i wkład pracy, w związku z tym komisja przyznała równorzędne miejsca.


Udział w konkursie świadczy o tym, że w domach rodzinnych kultywowane są tradycje świąteczne. Jest on również elementem działań proekologicznych i ochrony środowiska w ramach prowadzonej w szkole innowacji pedagogicznej „Organizacja gospodarstw ekologicznych”.

Wyniki konkursu:

I miejsce - Grzegorz Rol vel Rul
II miejsce - Piotr Urzędowski, Olga Kuruc
III miejsce - Marcelina Machnik, Mateusz Deć, Paulina Gorczowska
Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami i drobnymi upominkami.
Opiekun konkursu: Irena Królewska


Początek strony