{phocagallery view=category|categoryid=14|imageid=210|float=left}

W poniedziałek 23 marca na Hali OSiR w Gorlicach odbyła się już VI edycja Giełdy Szkół Ponadgimnazjalnych powiatu gorlickiego. Na naszym stoisku obok wyczerpującej informacji o kierunkach kształcenia można było spróbować swoich sił na symulatorze nauki jazdy Educar oraz pysznego sorbetu serwowanego przez uczniów Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Chłopaki z Technikum Mechanizacji Rolnictwa namawiali do podjęcia nauki w atrakcyjnym zawodzie i realizowania pasji w Klasie Mundurowej Strażackiej. Uczestnikami wyjazdu byli uczniowie: Katarzyna Kwiczal, Damian Piwoński, Sebastian Ślęzak, Patryk Wojciechowski oraz nauczyciele Irena Królewska, Agnieszka Gryboś, Stanisław Sęk, Marcin Mól.

 {phocagallery view=category|categoryid=14|limitstart=0|limitcount=0}

Podziel się

KONTAKT

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej
      Hańczowa 80,
38-316 Wysowa Zdrój
tel/fax (018)353-20-04 lub
18 353-05-24
zsr-hanczowa@pro.onet.pl

MAPA

W naszej Szkole realizujemy Projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020
Nr projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16 Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”.   w latach 2017, 2018, 2019.

Kategoria: Internackie fakty

MIKOŁAJ W INTERNACIE

Święty Mikołaj, jak co roku odwiedził również uczniów mieszkających w Internacie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w

WARSZTATY KULINARNE W INTERNACIE.

Dnia 30 października uczennice i uczniowie internatu ZSCKR w Hańczowej wzięli udział we wspólnym

Dzień Kobiet w internacie.

Z okazji Dnia Kobiet chłopcy mieszkający w internacie pod opieką p. Sz. Mordarskiego i p. W. Hołuba przygotowali niespodziankę dla