Rekrutacja na rok szkolny 2018/19

WialanKlasa Patronacka Pracodawcy to wspólny projekt ZSCKR w Hańczowej i Firmy Wialan Tarnów w ramach której patronatem została objęta obecna klasa II Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki.

 

W ramach tych działań 19 października klasa II Technikum (w tym TTW) uczestniczyła już kolejny raz w zajęciach na terenie Firmy Wialan w Tarnowie. Młodzież naszej Szkoły miała okazję do zapoznania się z organizacją pracy serwisu.

 

Kierownik serwisu pan Krzysztof Gala przedstawił strukturę i sposób organizacji pracy tej jednostki Firmy, a z kolej Kierownik Działu Maszyn pan Zbigniew Sądel zaprezentował kilka maszyn i ciągników będących w ofercie Wialanu. W drodze powrotnej młodzież z opiekunami (J. Lewczyk, W. Bedus, S. Sęk) odwiedziła punkt widokowy w miejscowości Bruśnik.

  

INFORMACJA

W naszej Szkole realizujemy Projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020 

NR. projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16
Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”.
w latach 2017, 2018, 2019.

NAPISALI O NAS

GAZETA KRAKOWSKA 24.04.2018

GOŚĆ.PL

Mapa

Kontakt

Początek strony