{phocagallery view=category|categoryid=25|imageid=394|float=left}

W czwartek 29 października młodzież z klasy III ZSZ wraz z opiekunami Jerzym Lewczykiem i Stanisławem Sęk odwiedziła Kombinat Rolny Kietrz. Przewodnikiem po Kombinacie w skład którego wchodzi także zaprzyjaźniona z nami Stadnina Koni Huculskich w Regietowie był Pan Prezes Mariusz Sikora. W czasie wizyty zapoznaliśmy się ze strukturą i organizacją Kombinatu, zapleczem maszynowym oraz nowoczesną, w pełni skomputeryzowaną suszarnią i magazynami zbóż. Na koniec odwiedzin mieliśmy okazję zwiedzić Fermę Krotoszyn w której znajduje się 1000 krów mlecznych a produkcja odbywa się w cyklu zamkniętym. Poniżej zamieściliśmy fotoreportaż z wyjazdu.

{phocagallery view=category|categoryid=25|limitstart=0|limitcount=0}

 

Początek strony