29 kwietnia 2016 roku kolejny rocznik absolwentów opuścił mury naszej szkoły. Dyrektor Wojciech Pękala przypomniał absolwentom o wartościach, jakie były im wpajane w czasie czteroletniej nauki. Życzył im powodzenia na egzaminie maturalnym. Wraz z wychowawczynią – Magdaleną Jodłowską – wręczył nagrody książkowe uczniom, którzy uzyskali dobre wyniki w nauce, angażowali się w życie szkoły, brali udział w zawodach sportowych i konkursach. Rodzice wyróżnionych uczniów otrzymali listy gratulacyjne. Uczniowie klasy czwartej w gorących słowach podziękowali Dyrektorowi, Nauczycielom i Pracownikom szkoły za stworzenie sprzyjających warunków do nauki, a także za trud włożony w nauczanie i wychowanie . Klasa III TMR pożegnała maturzystów, do życzeń powodzenia w dorosłym życiu dołączyła słodki upominek.
Miłą niespodzianką okazał się nakręcony przez absolwentów film z pobytu w szkole…

Początek strony