Rekrutacja na rok szkolny 2018/19

29 kwietnia 2016 roku kolejny rocznik absolwentów opuścił mury naszej szkoły. Dyrektor Wojciech Pękala przypomniał absolwentom o wartościach, jakie były im wpajane w czasie czteroletniej nauki. Życzył im powodzenia na egzaminie maturalnym. Wraz z wychowawczynią – Magdaleną Jodłowską – wręczył nagrody książkowe uczniom, którzy uzyskali dobre wyniki w nauce, angażowali się w życie szkoły, brali udział w zawodach sportowych i konkursach. Rodzice wyróżnionych uczniów otrzymali listy gratulacyjne. Uczniowie klasy czwartej w gorących słowach podziękowali Dyrektorowi, Nauczycielom i Pracownikom szkoły za stworzenie sprzyjających warunków do nauki, a także za trud włożony w nauczanie i wychowanie . Klasa III TMR pożegnała maturzystów, do życzeń powodzenia w dorosłym życiu dołączyła słodki upominek.
Miłą niespodzianką okazał się nakręcony przez absolwentów film z pobytu w szkole…

INFORMACJA

W naszej Szkole realizujemy Projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020 

NR. projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16
Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”.
w latach 2017, 2018, 2019.

NAPISALI O NAS

GAZETA KRAKOWSKA 24.04.2018

GOŚĆ.PL

Mapa

Kontakt

Początek strony