Wydarzenia

Na podstawie art. 92 ust. 1 Prawa zamówień publicznych zawiadamiam Państwa, iż w postępowaniu w sprawie udzielenia zamówienia publicznego ZSCKR/12/2017 prowadzonym przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej w trybie przetargu ofertowego na „Przeprowadzenie kursu Operator wózka widłowego dla uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej” wpłynęło dwie oferty :
1. Szkoła Nauki Jazdy, ul. Złota Góra 13A/20, 37-550 Radymno – 5 800,00 zł
2. ZTSH TISBUD Jarosław Gargula, ul. Jana Pawła II 35, 33-300 Nowy Sącz – 7 900,00 zł
Kryterium najniższej ceny spełnia oferta złożona przez : Szkoła Nauki Jazdy, ul. Złota Góra 13A/20, 37-550 Radymno

Czytaj więcej: MIKOŁAJ ODWIEDZIŁ WARSZTATY SZKOLNE!Najwspanialszych prezentów od Mikołaja życzą uczniowie i nauczyciele ZSCKR w Hańczowej!  

 

 

 

 

Na podstawie art. 92 ust. 1 Prawa zamówień publicznych zawiadamiam Państwa, iż w postępowaniu w sprawie udzielenia zamówienia publicznego ZSCKR/11/2017 prowadzonym przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej w trybie przetargu ofertowego na „Przeprowadzenie „ Certyfikowanego kursu udzielania pierwszej pomocy” dla uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej” wpłynęło cztery oferty :
1. Piotr Szmidt – ratownictwo medyczne, Jakubowice Murowane 3, 20-258 Lublin – cena 1 850,00 zł
2. Biuro Kadr Medycznych, Michał Starosolski, ul. M.Skłodowskiej – Curie 42/8, 40-057 Katowice – cena 2 5692,50 zł
3. Stowarzyszenie Ratownictwa Polskiego, ul. Kraczewicka 27/7, 24-320 Poniatowa – cena 4 900,00 zł
4. Project Health, ul. Mackiewicza 21/49, 31-214 Kraków – cena 2 583,00 zł
Kryterium najniższej ceny spełnia oferta złożona przez : Piotr Szmidt – ratownictwo medyczne, Jakubowice Murowane 3, 20-258 Lublin – cena 1 850,00 zł

dotyczy Zamówienia ZSCKR /10/2017

Po przerowadzeniu postępowania przetargowego dotyczącego kursu „Operator wózka widłowego” dla uczniów ZSCKR w Hańczowej zmuszeni jesteśmy unieważnić przetarg, gdyż kwota podana przez Oferenta przekracza zakres środków na kurs w budżecie Zamawiającego.

Czytaj więcej: Konferencja historyczna pt. Dnia 21 listopada (wtorek) o godz. 10:00 w Auli Zespołu Szkół Zawodowych w Gorlicach odbyła się konferencja historyczna pt. "Rok 1917. Świat, Europa, Gorlice".

Organizatorem konferencji było Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Gorlickiej (SMZG). Wszystkich zebranych przywitał prezes SMZG - pan Roman Trojanowicz.

Uczestnicy wysłuchali prezentacji: Marka Dziedziaka pt. „Geneza I Wojny Światowej” i Krzysztofa Kusiaka pt. „Bitwa pod Gorlicami-Tarnowem. Geneza, przebieg i skutki”. Swoje prelekcje wygłosili również - dr Sławomir Mrozek pt. „Krajobraz społeczno-gospodarczy Gorlic po Bitwie”, Daniel Markowicz pt. „Czwarty rok Wielkiej Wojny. Na Zachodzie bez zmian, a na Wschodzie wszystko inaczej”.

Czytaj więcej: TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJW dniu 11 października uczniowie naszej szkoły brali udział w turnieju piłki nożnej zorganizowanym przez Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych pod patronatem Wójta Gminy Uście Gorlickie.

Rozgrywki przebiegały pod hasłem MASZ TYLKO JEDNO ŻYCIE.

Gościem specjalnym spotkania był p.Lech Dyblik.

Czytaj więcej: Wycieczka do Oświęcimia i Kopalni Guido w ZabrzuW dniu 9 listopada uczniowie klasy III technikum (TMR+TTW) wraz z wychowawcą Ireną Królewską i opiekunem Wacławem Bedusem wyjechali wczesnym rankiem na wycieczkę z Hańczowej do Oświęcimia, w programie było zwiedzanie Obozu Koncentracyjnego Auschwitz-BIRKENAU.

Drugą połowę dnia spędziliśmy w Zabytkowej Kopalni Węgla Kamiennego Guido w Zabrzu. To jedyna w swoim rodzaju kopalnia, do której można zjechać prawdziwą klatką szybową na głębokość 355 metrów.

Tak wyjątkowego zabytku techniki górniczej nie ma w całej Europie.  Wycieczka pozostawiła moc pozytywnych, niezapomnianych wrażeń.

Czytaj więcej: Zajęcia polowe „Klasy Uniwersyteckiej”Uprawa roli i zbiór kukurydzy z wykorzystaniem narzędzi rolnictwa precyzyjnego były tematem jesiennych zajęć „Klasy Uniwersyteckiej”.

Klasa IV TMR w dniu 7 listopada na terenie gospodarstwa pana Jana Jaronia  w Radwanowicach koło Krakowa wraz z nauczycielami Stanisławem Sęk i Marcinem Mól oraz pracownikiem Wydziału Inżynierii Produkcji i Energetyki Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie dr inż. Mirosławem Zagórda mogła zobaczyć w akcji dwa 200-konne ciągniki oraz 8-rzędowy kombajn rotorowy do zbioru kukurydzy.

Początek strony