Trasy narciarstwa biegowego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego za pośrednictwem Euroregionu „Tatry” w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska - Republika Słowacka 2007-2013.

 

 

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej realizuje projekt pn. Trasy narciarstwa biegowego ” :współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Emopej skiego Funduszu Rozwoju Regionalnego za pośrednictwem Euroregionu .„Tatry” w ramacli Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013. W ramach projektu zostaną wybudowane i urządzone miejsca startu dla biegaczy oraz wyznaczone trasy biegowe, a w miesiącu maju zostaną zorganizowane polsko-słowackie zawody biegowe. Projekt jest realizowany w partnerstwie z Obec Richvald ze Słowacji.

Ostatnio zmieniany czwartek, 25 styczeń 2018 16:25

Początek strony