WialanKlasa Patronacka Pracodawcy to wspólny projekt ZSCKR w Hańczowej i Firmy Wialan Tarnów w ramach której patronatem została objęta obecna klasa II Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki.

 

W ramach tych działań 19 października klasa II Technikum (w tym TTW) uczestniczyła już kolejny raz w zajęciach na terenie Firmy Wialan w Tarnowie. Młodzież naszej Szkoły miała okazję do zapoznania się z organizacją pracy serwisu.

 

Kierownik serwisu pan Krzysztof Gala przedstawił strukturę i sposób organizacji pracy tej jednostki Firmy, a z kolej Kierownik Działu Maszyn pan Zbigniew Sądel zaprezentował kilka maszyn i ciągników będących w ofercie Wialanu. W drodze powrotnej młodzież z opiekunami (J. Lewczyk, W. Bedus, S. Sęk) odwiedziła punkt widokowy w miejscowości Bruśnik.

  

Podziel się