[pb_row background="none" border_width_value_="0" border_style="solid" border_color="#000" width_unit="%" div_padding_top="10" div_padding_right="10" div_padding_bottom="10" div_padding_left="10" ][pb_column span="span12"][pb_text el_title="Medale Edukacji Narodowej" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

W dniu 14 października przedstawiciele szkół rolniczych prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi spotkali się na uroczystych obchodach Dnia Edukacji Narodowej w ZSCKR w Starym Lubiejewie.Z tej okazji najbardziej zasłużeni nauczyciele odebrali z rąk podsekretarza stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi pana Tadeusza Nalewajk odznaczenia. Złoty medal otrzymał p. Józef Bystrek, natomiast Medal Edukacji Narodowej przyznano p. Irenie Królewskiej i p. Krystynie Mituś

Serdecznie wszyscy gratulujemy!

 

[/pb_text][pb_image el_title="Image 1" image_file="images/IMG-20160118-WA0000.jpg" image_size="large" link_type="image" image_container_style="img-thumbnail" image_alignment="center" appearing_animation="0" ][/pb_image][/pb_column][/pb_row]

Podziel się

KONTAKT

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej
      Hańczowa 80,
38-316 Wysowa Zdrój
tel/fax (018)353-20-04 lub
18 353-05-24
zsr-hanczowa@pro.onet.pl

MAPA

W naszej Szkole realizujemy Projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020
Nr projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16 Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”.   w latach 2017, 2018, 2019.

Kategoria: Internackie fakty

KOLACJA WIGILIJNA

19 grudnia zebraliśmy się wspólnie przy Wigilijnym Stole

MIKOŁAJ W INTERNACIE

Święty Mikołaj, jak co roku odwiedził również uczniów mieszkających w Internacie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w

Kolejne warsztaty kulinarne.

Dzisiaj odbyła się kolejna edycja warsztatów kulinarnych w