Rekrutacja na rok szkolny 2018/19

b_250_150_16777215_00_images_2017_04-pisanki_pisanki20173.jpgDlaczego pisanki się pisze a nie maluje? Jakim wzorem można je ozdobić? Czy jajko ma druga stronę? 11 kwietnia, w trakcie warsztatów poznaliśmy wzory i sposoby tradycyjnego zdobienia pisanek na „Wełykdeń" – łemkowską Wielkanoc. Zdobiliśmy jajka dawnymi wzorami - techniką woskową. Poznaliśmy także dawne zwyczaje i ludowe zabawy z jajkami.

11 kwietnia –udział w warsztatach „Pisanki po łemkowsku"

Dlaczego pisanki się pisze a nie maluje? Jakim wzorem można je ozdobić? Czy jajko ma druga stronę? W trakcie warsztatów poznaliśmy wzory i sposoby tradycyjnego zdobienia pisanek na „Wełykdeń" – łemkowską Wielkanoc. Zdobiliśmy jajka dawnymi wzorami - techniką woskową. Poznaliśmy także dawne zwyczaje i ludowe zabawy z jajkami.

Początek strony