Rekrutacja na rok szkolny 2018/19

Internackie fakty

Czytaj więcej: Dzień Kobiet w internacie.Z okazji Dnia Kobiet chłopcy mieszkający w internacie pod opieką p. Sz. Mordarskiego i p. W. Hołuba przygotowali niespodziankę dla swoich koleżanek.Wykazali się niezwykłymi umiejętnościami.

Najpierw zadbali o urodę dziewcząt- wykonali makijaż, manicure i fryzurę. Przygotowali także pokaz mody oraz piękne życzenia. Na koniec chłopcy obdarowali dziewczęta kwiatami i ciasteczkami, które sami upiekli.

Czytaj więcej: Walentynki na wesołoW naszym internacie, jeszcze przed feriami zapanował walentynkowy nastrój, bowiem rolnik Paweł szukał żony… I chociaż nie obyło się bez pewnych trudności (dama była nieśmiała), starania naszego rolnika zakończyły się sukcesem. Ale jakże mogłoby być inaczej, skoro Paweł ma inwentarz fantastyczny, no i ciągnik gigantyczny!*


Opieka: p. Iwona Michalik i p. Szymon Mordarski


*Dance Project, Rolnik

Czytaj więcej: W ostatnie wtorki odbyły się zajęcia z gotowania dla chłopców mieszkających w internacie. Zostały one przygotowane na prośbę uczniów przez panią Agnieszkę Gryboś.

Pod opieką wychowawcy mieszkańcy internatu mieli do tej pory okazję przygotować pizzę i frytki, ale to nie koniec kulinarnych spotkań. Już po feriach chłopcy będą się uczyć lepić ruskie pierogi.

Powodzenia i smacznego!

Czytaj więcej: Turniej tenisa stołowego w internacie.W dniu 30 października p. Szymon Mordarski zorganizował turniej tenisa stołowego dla mieszkańców internatu. Najlepszym zawodnikiem okazał się Paweł Kobasa z kl.II T, tuż za nim uplasowali się Jarek Kulisiewicz z klasy IV T i Hubert Długosz z klasy II ZSZ. Wszystkim gratulujemy!

 

 

 

Czytaj więcej: Narodowe czytanie „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego w internacie!Narodowe i głośne czytanie „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego w internacie!
W role Racheli, Panny Młodej, Czepca i Pana Młodego wcielili się P. Gorczowska, K. Krok, Sz. Wójcik i R. Rembiasz z kl. II i III T.

Czytaj więcej: Dzień Chłopaka w InternacieJak co roku uczennice mieszkające w Internacie ZSCKR w Hańczowej przygotowały niespodziankę dla kolegów z okazji ich święta. W części artystycznej spotkania nie zabrakło śmiechu, gdyż scenariusz oparty został na skeczach o mężczyznach (m. in Kabaretu Hrabi).

Dziewczyny przygotowały także mnóstwo konkursów, w których chłopcy mogli się wykazać, a były to np. przyszywanie guzika na czas, rozpoznawanie akcesoriów z damskiej kosmetyczki czy zjedzenie cytryny. Wszyscy otrzymali słodkie prezenty a najlepsi w konkursach -nagrody.

Początek strony