Rekrutacja na rok szkolny 2018/19

photos04Tegoroczna edycja Festiwalu Zawodów to już szósta odsłona targów edukacyjnych w Krakowie, podczas których nie mogło zabraknąć również ZSCKR w Hańczowej. Tym razem odwiedzający imprezę, mogli na naszym stoisku zapoznać się z tematyką agrotroniki, atrakcjami turystycznymi regionu oraz spróbować przysmaków przygotowanych na zajęciach z gastronomii.

Naszą szkołę podczas trzydniowych targów reprezentowali: Patrycja Konopka, Karolina Krok, Daniel Fecica, Jarosław Kulisiewicz oraz nauczyciele Andrzej Lech i Stanisław Sęk. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas podczas Targów i zapraszamy za rok!

 

INFORMACJA

W naszej Szkole realizujemy Projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020 

NR. projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16
Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”.
w latach 2017, 2018, 2019.

NAPISALI O NAS

GAZETA KRAKOWSKA 24.04.2018

GOŚĆ.PL

Mapa

Kontakt

Początek strony