Rekrutacja na rok szkolny 2018/19

photos07W dniu 16 marca uczniowie naszej szkoły ( I TMRiA, III TMR i III ZSZ) wraz z wychowawcami: Ireną Królewską, Magdaleną Jodłowską- Piskorz i Wacławem Bedusem uczestniczyli w największej imprezie rolniczej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej AGROTECH 2018!
Wszystko dla rolnictwa- najnowsze pojazdy i maszyny rolnicze, nowatorskie rozwiązania w nawożeniu i środkach ochrony roślin prezentowały największe i cenione przedsiębiorstwa.

 

W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Chęcinach, gdzie mogliśmy zwiedzić Jaskinię Raj. Jaskinia „Raj” jest jedną z najbardziej znanych atrakcji turystycznych Gór Świętokrzyskich. Zachwyca bogactwem i różnorodnością kalcytowych form naciekowych. Występują tutaj skupiska stalaktytów o unikatowym na skalę światową zagęszczeniu.

INFORMACJA

W naszej Szkole realizujemy Projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020 

NR. projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16
Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”.
w latach 2017, 2018, 2019.

NAPISALI O NAS

GAZETA KRAKOWSKA 24.04.2018

GOŚĆ.PL

Mapa

Kontakt

Początek strony