Rekrutacja na rok szkolny 2018/19

konkurs06Corocznie w dniu 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych", poświęcony upamiętnieniu żołnierzy antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia.

W tym roku (tak jak poprzednio) w ZS nr 1 w Gorlicach został przeprowadzony konkurs historyczny związany z powojennym podziemiem niepodległościowym, organizowany pod patronatem Instytutu Pamięci Narodowej. Nasza szkoła pierwszy raz wzięła udział w tym konkursie. Polegał on na napisaniu testu, który składał się z 18 pytań poruszających tematykę w sposób dość szczegółowy.

Miło nam poinformować, że ZSCKR w Hańczowej zajął wysokie 4 miejsce ! Do podium zabrakło naprawdę niewiele. Serdeczne gratulacje dla: Daniela Fecicy, Piotra Kłapyka z kl. IV Technikum oraz Tomasza Maciuszka z kl. II Technikum. 

 

Opracował: dr Sławomir Mrozek

INFORMACJA

W naszej Szkole realizujemy Projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020 

NR. projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16
Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”.
w latach 2017, 2018, 2019.

NAPISALI O NAS

GAZETA KRAKOWSKA 24.04.2018

GOŚĆ.PL

Mapa

Kontakt

Początek strony