Rekrutacja na rok szkolny 2018/19

Wydarzenia

Czytaj więcej: Sesja Historyczna w ZSCKR w Hańczowej.Dnia 12 czerwca (wtorek) b.r. o godz. 11.00 w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej odbyła się Sesja Historyczna „W drodze do Niepodległej ! W stulecie odzyskania przez Polskę Niepodległości”.

W imieniu Pana Dyrektora Wojciecha Pękali wszystkich zebranych przywitał dr Sławomir Mrozek, który przedstawił program spotkania.

Czytaj więcej: Relacja z przejażdżki bryczkami w Regietowie.11 czerwca 2018 r. o 1100 (ktoś powiedział żeby nam było łatwiej zapamiętać) spotkaliśmy się w Regietowie. Usadowieni w dwóch bryczkach zaprzężonych w koniki huculskie zwiedziliśmy część Regietowa Wyżnego. Pogoda trochę nam popsuła szyki, niektórym zmokły grzywki ale frajda w pamięci została.

Czytaj więcej: CZOŁOWE LOKATY NASZYCH UCZNIÓW, TYTUŁY LAUREATÓW I STYPENDYSTÓW XLII Olimpiady Wiedzy i...Finał XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych odbył się w dniach 6-8 czerwca na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. W dwudniowych zmaganiach ponad 220 uczniów z całej Polski uczestniczyli również nasi uczniowie: Daniel Fecica i Jarek Kulisiewicz (blok mechanizacja) oraz Rysiek Rembiasz (blok produkcja roślinna).

Czytaj więcej: ZAJĘCIA WARSZTATOWE DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W UŚCIU GORLICKIM30 kwietnia 2018 r. grupa 21 uczniów klasy IV B, z wychowawcą i opiekunami ze Szkoły Podstawowej w Uściu Gorlickim odwiedziła nasz Zespół Szkół. Podczas wizyty dzieci uczestniczyły w zajęciach sportowych przygotowanych przez panią Iwonę Lewczyk, mierzyły się z symulatorem nauki jazdy i symulatorem kombajnu pod nadzorem pana Jerzego Lewczyka , próbowały swoich sił na ciągnikach rolniczych oraz przygotowywały pizzę wraz z panią Agnieszką Niemas w pracowni gastronomicznej.

Sesja: czerwiec 2018

INFORMACJA

W naszej Szkole realizujemy Projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020 

NR. projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16
Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”.
w latach 2017, 2018, 2019.

NAPISALI O NAS

GAZETA KRAKOWSKA 24.04.2018

GOŚĆ.PL

Mapa

Kontakt

Początek strony